Doprava a platba

Způsob dopravy

V současné době vám nabízíme přepravu zásilek prostřednictvím České pošty, kurýrem DPD nebo služby Zásilkovna.czPřed odesláním VŽDY telefonicky kontaktujeme, proto je velmi důležité uvádět telefonní číslo, na kterém budete k zastižení. V případě, že se Vám nedovoláme nemůže být objednávka vyexpedována!

V případě, že jsme Vás již telefonicky kontaktovali a Vaši zásilku přesto neobdržíte do 5 pracovních dní, neprodleně nás kontaktujte. Zásilku musíme reklamovat.

Přeprava Českou poštou

Pokud se rozhodnete pro Českou poštu, s. p., pak vám vaši zásilku pošleme jako Obchodní balík. Standardní doba doručení je do 24 hodin od odeslání. Při využití obchodního balíku České pošty můžete zvolit způsob doručení Balík do ruky nebo Balík na poštu.

Balík Do ruky - Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

 

Balík do ruky

 

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

 Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu.Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel.Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Balík Na poštu - Bude doručen přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat.

 

Balík na poštu

 

Proč je Balík Na poštu tak výhodný?

 Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám.Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán.Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

Přeprava kurýrem DPD

Zásilka přepravovaná expresní službou DPD by k vám měla dorazit standardně do 24 hodin od odeslání. Při využití kurýra DPD můžete zvolit platbu dobírky hotově nebo platební kartou u řidiče.

DPD logo

Přeprava pomocí služby Zásilkovna.cz

Díky partnerovy Zásilkovna.cz si můžete svou objednávku vyzvednout v kamenném výdejním místě, ve vybraných městech. Doba dodání do 3 až 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Maximální hmotnost zásilky do 5kg. Výdejní místa Zásilkovny naleznete nahttp://www.zasilkovna.cz/kontakty-na-pobocky

Informaci o uložení objednávky na cílovou pobočku obdržíte prostřednictvím SMS zprávy na uvedený telefon a emailem. K vyzvednutí budete potřebovat pouze číslo objednávky a doklad totožnosti. Úložní doba je max. 7 dní. 

zasilkovna.cz

Osobní převzetí na prodejně v Ostravě

Objednávku si můžete vyzvednout též na prodejně v Ostravě, ulice Prostorná 814/5, 709 00. Kartou lze platit u objednávek nad 300Kč. Objednávku je nutné vyzvednout nejpozději do 3 dnů od telefonického potvrzení objednávky!

 

Expedice na Slovensko

Zboží z České republiky expedujeme na Slovensko vždy 1x týdně. Vaše objednávky jsou pak odeslány prostřednictvím Slovenské pošty.

Můžete také využít služeb Zásilkovna.cz, výdejní místa na Slovensku naleznete na http://www.zasilkovna.cz/kontakty-na-pobocky nebo Ulozenka.cz, kde se pobočka nachází v Bratislavě.

 

Základní informace

Ceny zboží a dopravy v tomto internetovém obchodě jsou uváděny včetně DPH, platí do odvolání a jsou platné pouze na území České republiky. Každá objednávka učiněná prostřednictvím tohoto internetového obchodu je považována za závaznou a vztahují se na ni ustanovení o uzavření kupní smlouvy podle § 409-470 Obchodního zákoníku. Dodané zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.
Daňový doklad Vám zašleme současně s objednaným zbožím.

 

Způsoby platby

V internetovém obchodě ANPRO.cz můžete platit následujícími způsoby:

Dobírka - cenu zboží zaplatíte až při jeho převzetí pracovníkovi České pošty nebo kurýrní služby DPD. Tento způsob platby je za poplatek 20,-Kč.

Online rychlý převod nebo platba kartou PayU

 

Cena dopravy

Cena dopravy se váže na Vámi zvoleného dopravce, způsob platby, hodnotu objednávky a také na hmotnost objednávky.

 

Česká republika 

Česká pošta Do ruky- 89 Kč

Česká pošta Na poštu - 84 Kč

DPD - zásilková služba - 119 Kč

Osobní převzetí na prodejně v Ostravě - Tento způsob dopravy je zdarma

Zásilkovna.cz - 65 Kč

 

Při objednávce nad 1.500 Kč je doprava zdarma u přepravců Česká pošta, DPD a Zásilkovna! 

(pozn. neplatí pro SR)

 

Slovenská republika 

Slovenská pošta - balíky do 10kg   9 EUR

Zásilkovna.cz - 4,6 EUR


Platební možnosti
cpost PayU
Kontakt

ANPRO s.r.o.

Prostorná 5
Ostrava - Mariánské Hory
709 00

Tel: 596 627 477
Mobil: 605 000 123
E-mail: anpro@anpro.cz


Facebook - ANPRO
Napište nám

Nevíte si rady s výběrem? Rádi Vám pomůžeme.